Acil Yardım Hattı
Bizi Takip Edin!
KENT TESİSAT

Doğalgaz Tesisatı Hizmeti

Doğalgaz, modern yaşamın konforunu ve pratikliğini evlerimize taşır. Biz de, bu değerli enerji kaynağını güvenli ve verimli bir şekilde kullanmanız için profesyonel doğalgaz tesisatı hizmetleri sunuyoruz. Uzman ekibimiz, yüksek standartlarda malzeme ve ekipman kullanarak, doğalgaz montajından bakıma kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Hem sıcak bir evde yaşamanın keyfini sürün, hem de güvende olmanın huzurunu hissedin.

kent-tesisat-bakim-onarım-hizmeti.jpg

7/24

Hizmetinizdeyiz
Kent Tesisat

Doğalgaz Tesisatı Hizmeti

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı ev içerisinde kullanacağımız alanlara dağıtılmak için kullanılır. Kent Tesisat olarak doğalgaz tesisat işlemlerini kolaylıkla yaparız. Tecrübemiz ile doğalgaz tesisatı işlemlerini gerçekleştirir ve size kaliteli hizmeti yaşatırız.

Doğalgaz tesisatında güvenli kurulum ve çalışmayla, işlemlerin uzman kişilerden yapılması ve yetkililerin onaylanması önemlidir. Aynı şekilde kullanıcılarında doğalgaz ile ilgili güvenlik uyarılarının bilincinde olması gerekmektedir.

Bir profesyonele ihtiyacınız olan bu hizmet için bizi hemen arayınız. Kent Tesisat doğalgaz tesisatı hizmeti için 7/24 tüm İstanbul Beylikdüzü ve çevresine hizmet veriyor.

Doğalgaz yer altından elde edilen fosil kaynaklı yanıcı gaz karışımıdır. Renksiz, kokusuz, zehirsiz ve havadan daha da hafif bir gaz olarak enerji elde etmek amacıyla kullanılır. Doğalgaz hakkında merak ettikleriniz için tıklayın. Doğalgaz tesisatı da doğalgazın iletimini ve kullanımını için ihtiyacınız olan sistemdir.

Evlerde ve yaşam alanlarında kullanılabilecek şekilde güvenli ve temiz bir enerji kaynağı olarak görülmektedir. Yine de doğalgaz kullanımında en büyük risk “gaz kaçağıdır”.

Kent Tesisat ile kolayca gaz kaçağı gibi sorunları giderebilirsiniz. İşini uzmanlıkla yapan profesyonellerce sorunlarınız hızlıca ortadan kaldırılır.

Doğalgaz sisteminizde kaçak olup olmadığı ve tesisatınızla ilgili sorunlarınızı gidermek için bizi hemen arayabilirsiniz.

Doğalgaz kullanımı için;

  • Binaya gelen bir doğalgaz hattı bulunmalıdır.
  • Doğalgaz için bir başvuru yapılmalıdır.
  • Bina ve daire içi kullanılabilmesi için iç tesisat tamamlanmalıdır.
  • Doğalgaz abonesi olarak doğalgazın açılması gerekmektedir.

Doğalgaz şirketinden onaylı yetkili firmalar tarafından yapılmaktadır. Doğalgaz hizmeti almak üzere harekete geçiyorsanız, ilk yapılması gereken işlem tesisatın tamamlanmasıdır. Bunun için ilk olarak gerekli izinleri almak ve hizmet anlaşması yapmak üzere bölgenizde görev yapan şirkete başvurmalısınız.

 

Doğalgaz tesisatı için tüm doğalgaz tesisatını ayrıntıları gösteren bir proje çizilmelidir. Tesisatın tüm elemanları, hatlar ve bağlantılar ayrıntıları ile planda yer alır. Doğalgaz proje çizimleri genelde bilgisayarda yapılır.

Kent Tesisat, doğalgaz tesisatı işlemlerinde sizinle. Hemen arayın.

Doğalgaz döşenmesi projeye uygun olarak yapılmaktadır. Tesisatın eksiksiz tüm ayarlamaların doğru şekilde yapılmış olması önemlidir.

Doğalgaz projesinin yeterli ve uygun yapılmış olması tesisatın döşenmesi aşaması da son derece önemlidir. Güvenli kullanım için tesisatı uzman kişiler tarafından döşenmesi ve bazı önemli noktalar mutlaka dikkat edilmesi gerekmektedir.

Doğalgaz tesisatı kurulurken öncelikle vana ve borular için geçiş yerleri belirlenir. Duvarların delineceği noktalar kararlaştırıldıktan sonra, ölçüler alınan borular yerleştirilir ve kelepçelerle sabitlenerek emniyete alınır. Kombi veya soba gibi doğalgazı yakmaya yarayan cihazların montajı yapılır. Boruların geçişi için duvarlarda açılan delikler alçı ile kapatılır, bağlantılar kesilir.

Profesyonel bir hizmet almak için bizi hemen arayın.

 

Doğalgaz tesisatı için proje ve uygulama dikkatli şekilde yapılmalıdır. Kullanıcıların güvenliği gereği tesisatın bazı güvenlik şartlarını sağlaması beklenir ve ancak bu şartlar uygun olan tesisatlar onaylanarak kullanıma açılır. Tesisat yapılırken göz önünde bulundurulması gereken önemli bazı noktalar vardır.

Kent Tesisat, doğalgaz tesisatı işlemlerinde sizinle. Hemen arayın.

Doğalgaz boruları rahatça görülebilecek ve gerektiğinde kolayca müdahale edebilecek şekilde döşenmelidir. Duvar içinde bulundurulmamalıdır çünkü bu durumda borulara ulaşmak zorlaşır.

Bağlantıların sızdırmaz olmasına dikkat edilmeli bunun için sızdırmaz macun ve keten kullanılmalıdır.

Çelikten yapılan taşıyıcı borular bir tehlike anında ulaşılması en muhtemel yerden binaya girmeli ana gaz borusunu ve ana kapama vanası darbelere karşı korunaklı alacak şekilde monte edilmiş olmalıdır.

Borular kelepçe ve konsollar ile duvara güvenli şekilde sabitlenmelidir. Doğru doğalgaz tesisatı hizmeti almak için bizi hemen arayın. Kent Tesisat doğalgaz tesisatı, su tesisatı ve tıkanıklık açma hizmetleri için burada.

Yangına karşı dayanıklı malzemeler kullanılmalı, doğalgaz borularının elektrik tesisatlarına uzaklığı en az 15 cm olmalıdır.

Boruların paslanmaya karşı korunaklı olması için normal düzeyin üzerinde nem ile teması en aza indirecek şekilde konumlanmalıdır.

Doğalgaz iç tesisatında statik elektriğin topraklanarak alınması gerekir. Bu şekilde statik elektrik yüklerinden tesisat korunmalıdır.

 

Doğalgaz, gaz kaçak dedektörü ile ortamda bulunan gaz sızıntısı yoğunluğunu ölçmek için özel olarak tasarlanmış bağımsız olarak kullanılan gaz alarm cihazını ile ölçülür.

Gaz sızıntısı belli bir orana ulaştığı zaman sesli ve ışıklı uyarılar vererek kişiyi uyarır.

Bu cihazlar doğalgaz kaçaklarından meydana gelebilecek zehirlenmeler, yangınlar ve patlamalara karşı çok önemli bir önlemdir. Gaz kaçak dedektörü doğalgaza tesisatında yapılması gereken önemli konular arasında yer almaktadır. Bu konu hakkında Kent Tesisat’a güvenerek bu işlemleri kolaylıkla ortadan kaldırabilirsiniz. 7/24 hizmet için arayın.

 

Acil Hizmete İhtiyacın Mı Var?

Nasıl Çalışıyoruz

Kent Tesisat

 İşini severek yapan ve sorunlarınıza çözüm bulmaktan mutluluk duyan profesyonel bir ekip ile 7/24 hizmet vermekteyiz.

Kesintisiz Hizmet

Yaşadığınız tüm tesisat, tıkanıklık, kaçak sorunlarında ve bakım onarım hizmetlerinde her an arayabilirsiniz.

Sorun Tespit Etme

Sorununuzu tespit eder, sizinde onayınızla birlikte hemen çözümüne başlarız.

Uzman Ekip

Tecrübeli ekibimiz sorunlarınızı her an çözmek ve iyi sonuçlar almak için çalışır.

Güvenilir Hizmet

Sorunlarınızı Semt Tesisat kalitesi ile çözer ve sonrasında garantisini veririz.

KENT TESİSAT

GÜVENDE VE KONFORDA YAŞAM: DOĞALGAZ TESİSATI GALERİSİ

kent-tesisat-dogalgaz-tesisat-a1

Doğalgaz Tesisatı Hizmeti

kent-tesisat-dogalgaz-tesisat

Doğalgaz Arıza Tespiti Hizmeti

dogalgaz-tesisati

Doğalgaz Tesisatı Tamiri Hizmeti

Call Now ButtonHEMEN BİZİ ARAYIN