Acil Yardım Hattı
Bizi Takip Edin!
KENT TESİSAT

Su Kaçak Tespiti

Su kaçakları, hem maddi hasara hem de sağlığınıza zarar verebilecek gizli tehlikelerdir. Profesyonel su kaçak tespiti hizmetimizle, evinizde veya iş yerinizde olası kaçakları hızlı ve kesin bir şekilde belirliyoruz. Modern teknoloji ve deneyimli ekibimizle, duvarlarınızı kırmadan ve en az rahatsızlıkla su kaçağını tespit ediyor ve çözüm önerileri sunuyoruz. Siz de gönül rahatlığıyla yaşam alanlarınızda suyun gücünden yararlanırken, olası kaçakların önüne geçin.

kent-tesisat-home-header

7/24

Hizmetinizdeyiz
Kent Tesisat

Su Kaçak Tespiti

Su kaçak tespiti yapmak ve su kaçağı sorununuzu ortadan kaldırmak için bir profesyonele ihtiyacınız var. Su kaçak tespiti için bizi arayabilirsiniz. Su tesisatın da kaçak gibi sorunlar faturalarınızın tutarını arttırmakla birlikte evinizin duvarlarında kararma, küflenme ve çatlamalara da yol açabilir. Kent Tesisat bunların önüne geçmek için sizlere hizmet veriyor. Bizi hemen arayabilirsiniz kaçak tespit, tıkanıklık açma gibi işlemlerinizi hızlıca yapalım.

Su kaçağı sadece sizin evinize değil komşunuzun ve binanızın duvarlarına da zarar verebilir. Bu problemlere karşı güvenilir bir ekiple pratik çözümler için Kent Tesisat’ı hemen arayabilirsiniz.
Gizli su kaçaklarını bulmak konusunda kullanılan gelişmiş cihazlar sayesinde parkeleri kaldırmak, fayansları ve duvarları kırmak zorunda kalmadan çok kısa sürede su kaçağını tespit etmek mümkün.

Tespiti hemen gerçekleştirmek ve sorununuzu ortadan kaldırmak için bizi arayınız.
Su kaçağının tespit edilmesinde kullandığımız gelişmiş teknolojik cihazlar arasında boruların içinde hareket eden ve termal özelliğe sahip kameralar, kimyasal maddelerle yapılan uygulamalar, nem ölçer ve akustik dinleme cihazları da bulunuyor.

Son teknoloji cihazlar ile su kaçağı sorununuzu ortadan kaldırmak için Kent Tesisat’ı hemen arayabiliriz. Su kaçağı olan bölge onarıldıktan sonra başka kaçak olup olmadığı ve onarılan bölgenin kontrolü kısa sürede sağlanır.

Su tesisatında kaçak gibi sorunlar aynı zamanda faturalarınızın tutarını arttır. Evinizin duvarlarında kararma, küflenme ve çatlamalara da yol açabilir. Kent Tesisat bunların önüne geçmek için sizlere hizmet veriyor.

Su kaçakları sadece sizin evinize değil komşunuzun ve binanızın duvarlarına da zarar verebilir. Bu problemlere karşı güvenilir bir ekiple pratik çözümler için Kent Tesisat’ı hemen arayabilirsiniz.

Gizli su kaçaklarını bulmak konusunda kullanılan son teknoloji cihazlar sayesinde parkeleri kaldırmak, fayansları ve duvarları kırmak zorunda kalmadan çok kısa sürede kaçağın yerini tespit etmek mümkün.

Su kaçağının tespit edilmesinde kullandığımız gelişmiş teknolojik cihazlar arasında boruların içinde hareket eden ve termal özelliğe sahip kameralar, kimyasal maddelerle yapılan uygulamalar, nem ölçer ve akustik dinleme cihazları bulunur.

Su kaçağı olan bölge onayınızla onarıldıktan sonra başka kaçak olup olmadığı ve onarılan bölgenin kontrolü kısa sürede sağlanır.

Su kaçakları genelde kendini hemen belli eder, duvarda kararma, sıva kabarıklığı bunun göstergesidir. İlerde doğabilecek büyük sorunlar ve büyük tadilat masraflarını önlemek için en hızlı şekilde kaçak tespit edilmeli ve tamir edilmelidir. Uzman personeli ile teknolojiyi kullanarak Kent Tesisat su kaçağı tespiti yapar, hemen arayın.

Uzun süren kaçak tespit işlemleri sizi korkutmasın, hızlı ve uzun ömürlü işlemler için Kent Tesisat’ı arayınız. Tüm kaçakları kolaylıkla bulur su sızıntılarını ortadan kaldırırız.

Uzman ekibimiz ile termal kamera veya hassas dinleme cihazlarının yardımıyla su kaçağı bulma işlemlerini garantili ve hızlı şekilde gerçekleştirerek bu süreci çok daha konforlu şekilde hallediyoruz. Kırmadan dökmeden hızlıca su kaçağı tespiti yaptırmak için mutlaka bizi arayınız.

Kameralı su kaçağı tespiti için gider hatlarına, (pimaş) termal kamera sokarak boru görüntüleme kamerası ile kaçağı buluruz. Dairede, banyonuzda ya da mutfağınızda kırıp dökme olmadan su kaçaklarını çok kısa sürede buluyoruz.

Su kaçakları eskiyen borudaki tahribattan, kırık ya da çatlak borulardan olur. Su kaçağı fark edildikten sonra hemen Kent Tesisat’ı arayınız.

Kameralı su kaçağı tespit yapan cihazlar sayesinde duvar ya da fayansları kırmadan, parkeleri kaldırmadan su kaçağını tespit etmek mümkün. Kameralı su kaçağı tespitindeki kamera çeşitleri boru görüntüleme kamerası ve termal kameradır.

Tahmini değil noktasal olarak tespitler için bizi arayınız.

Termal kamera ile su kaçağı tespiti gizli su kaçaklarında sıklıkla kullanılır. Farklı sıcaklıklara karşı duyarlı olan termal kameralar sayesinde kırmadan su kaçağının tespit edilmesi kolaylaşır. Su kaçağı olan bölgeleri farklı renklerde gösteren bu kızılötesi kameralar nem tespiti de yapabilir.

Termal kameranın çalışma mantığı sıcak su borularının yerlerinin tespit etmesidir. Gizli su kaçağının yaşandığı durumlarda termal kameraların tespit ettiği ufak kaçaklar onarılırsa ilerleyen dönemlerde küflenme gibi son derece sağlıksız durumlardan korunmak mümkün olur. Son derece profesyonel yöntemlerle kaçak tespit işlemleriniz için bizi mutlaka arayın.

Su kaçağı bulma aşamasında destek alınan teknolojik cihazlardan biri olan termal kameranın ardından akustik dinleme cihazı ile kaçağı noktasal olarak tespit etmek için dinleme yapılır.

Tespit edilen, fark edilen su kaçağı küçük ölçekli olduğunda bile görmezden gelinmemelidir. Kent Tesisat’ı hemen arayarak daha büyük sorunların önüne geçebilirsiniz. Büyüyen kaçaklar sonrasında birçok noktayı etkiler. Günümüzde gelişen teknoloji ile kaçak hemen tespit edilir. Su kaçağı hemen tespit edilmeli, mutlaka bir uzman tarafından da tamir edilmelidir.

Su kaçak tespiti son teknoloji cihazlarla hızlıca kırmadan yapılabilir. Su kaçak tespiti gibi can sıkan arızalara kalıcı çözümler arıyorsanız yapmanız gereken bizi aramak. Cihazla kırmadan su kaçağınızı tespit ediyor ve en kolay çözümlerle hallediyoruz.

Kaçak tespit için Kent Tesisat 7/24 hizmetinizde.

Kalite, uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti ile su kaçak tespiti yapmak bizim işimiz. Günden güne büyüyerek ve daha iyi hizmetler vererek ilerliyoruz. Kırıp dökmeden kolayca yapılan su kaçağı tespiti Kent Tesisat’ta. Aldığınız hizmetin kalitesini net bir şekilde hissedecek ve bizlere hak vereceksiniz.

Kaçak tespiti için tercih ettiğimiz cihazlar ve yöntemlerle kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Su kaçağı tespitini zamandan tasarruf eden yöntemlerle kırıp dökmeden gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizden gelen bilgilere göre bölgede bir keşif yapıyoruz. Su kaçağının zarar verdiği bölge üzerinden ön keşif yaparak su kaçağı tespit cihazı ile kaçak olan bölgelerde kaçak bulma işlemi yapıyoruz.

Doğru bir hizmet almak ve sorunlarınızı ortadan kaldırmak için bizi arayın. Su kaçağının evinizde yaratacağı küf, çatlama ve fatura sorunlarına en doğru çözümleri buluruz.
Su kaçağı sorunundan kurtulmak ve memnuniyet duyacağınız bir hizmet almak için bizi arayın. Kent Tesisat her an size hizmet vermek için bekliyor.

Acil Hizmete İhtiyacın Mı Var?

Nasıl Çalışıyoruz

Kent Tesisat

 İşini severek yapan ve sorunlarınıza çözüm bulmaktan mutluluk duyan profesyonel bir ekip ile 7/24 hizmet vermekteyiz.

Kesintisiz Hizmet

Yaşadığınız tüm tesisat, tıkanıklık, kaçak sorunlarında ve bakım onarım hizmetlerinde her an arayabilirsiniz.

Sorun Tespit Etme

Sorununuzu tespit eder, sizinde onayınızla birlikte hemen çözümüne başlarız.

Uzman Ekip

Tecrübeli ekibimiz sorunlarınızı her an çözmek ve iyi sonuçlar almak için çalışır.

Güvenilir Hizmet

Sorunlarınızı Semt Tesisat kalitesi ile çözer ve sonrasında garantisini veririz.

KENT TESİSAT

SU KAÇAK TESPİT GALERİMİZ

kent-tesisat-su-kacak-tespiti

Kameralı Su Kaçağı Tespiti Hizmeti

su-kacak-tespiti-02

Su Kaçağı Tespit Hizmeti

tesisat-hizmetleri

Profesyonel Su Kaçağı Tespiti

Call Now ButtonHEMEN BİZİ ARAYIN