Acil Yardım Hattı
Bizi Takip Edin!
KENT TESİSAT

Su Tesisatı Hizmeti

Su tesisatı, yaşam alanlarınızın vazgeçilmez bir bileşenidir. Uzman kadromuz, sızıntıdan tıkanıklığa, montajdan bakıma kadar tüm su tesisatı ihtiyaçlarınızda yanınızdadır. Kaliteli malzeme seçimi, detaylı işçilik ve modern yöntemlerle, su tesisatınızın hem fonksiyonel hem de dayanıklı olmasını sağlıyoruz. Evinizin ve iş yerinizin su ihtiyaçlarına, güvendiğiniz profesyonel bir dokunuşla çözüm getiriyoruz.

kent-tesisat-su-tesisatı.jpg

7/24

Hizmetinizdeyiz
Kent Tesisat

Su Tesisatı

Su tesisatı arıza ve sorunlarında su tesisatçınız Kent Tesisat’ı ile çalışabilirsiniz. Kent Tesisat, su tesisat tamiri, sıhhi tesisat bakımları, boru tıkanma, patlama sorunları, su basması, mutfak lavabo açma, tuvalet tıkanıklığı açma benzeri tüm sorunlarda yanınızda. Su tesisatı sorunlarınız da su tesisatçısı için bizi hemen arayabilirsiniz.

Gelişmiş ülkelerde sıhhi tesisat altyapısı halk sağlığı ve sıhhi tesisat kritik önem taşıyor. Örneğin banyonuzdan sızan sular, günlük yaşantınızın kalitesini düşürerek sizi zor durumda bırakabilir. Banyo ve tuvaletlerde kaçak su sızıntılarının meydana gelmesi durumunda Kent Tesisat’ı hemen aramalısınız.

Su tesisatında yaşanan sorunlar ve düzgün bir su tesisatı için Kent Tesisat profesyonel ekibiyle hizmet verir. İstanbul Beylikdüzü ve çevresindeki ilçelere hızlı ulaşım sağlayarak sorunlarınızı ortadan kaldırır.

Beylikdüzü Su Tesisatçısı, Beylikdüzü Tesisatçı, Beylikdüzü Su Tesisatı aramaları ile karşınıza çıktıysak bir su sorununuz var demektir. Su tesisatınızda bakım, onarım, yeni kurulumda en iyi hizmeti (Güvenilir, Dürüst, Titiz) biz (Kent Tesisat) sunuyoruz.

Beylikdüzü ve mahalleleri Beykent, Adnan Kahveci, Kavaklı, Yakuplu, Gürpınar, Cumhuriyet, Barış, Bizimkent mahallerine su tesisatçılığı, su tesisatı hizmetlerinde hemen arayabilirsiniz.

Su tesisatında yaşanan sorunlar, kullanımın fazla olması ve suyun en temel ihtiyacımız olmasından dolayı hemen giderilmelidir.

Temiz su tesisatının arıza tespiti basınç testi ile yapılır. Basınç testi yapılmadan önce temiz su hattına bağlı olan vana ve tüm bağlantılar kapatılır. Test pompası bağlanır, tesisata kapalı devre 10 ila 15 bar arası basınç uygulanır.

Eğer kaçak varsa basınç düşer, eğer düşmezse kaçak yoktur. Su tesisatındaki arıza tespiti için bizi hemen arayabilirsiniz.

Temiz su tesisatında yapılan arıza tespit sonuca bağlı olarak ikinci işleme geçilir. Arızanın yeri tespiti için özel termal kamera kullanılır. Arıza olan bölümde tesisata bağlı basınçlı su olduğunda bölge titreme yapar. Dinleme cihazı ile arızanın kaynağı belirlenir.

Termal kameralar ısı farkını göstermektedir, yani boruların kendisini değil ısının yüzeye yansıdığı kısmı gösterir. Herhangi bir kırma dökme olmadan teknolojik cihazlarla arıza tespit edilir.

Su tesisatı borusu çelik boru, dökme demir boru, pirinç boru, bakır boru, galvanizli çelik boru, plastik boru gibi geniş bir yelpazedir. Yapısı ve kullanımı ile farklı özellikler taşımaktadırlar. Uzun süre kullanımından veya ani gelişen baskılardan dolayı borularda arıza oluşabilir.

Bu tür arıza ve sıkıntılarda su tesisatçısı ihtiyaçlarınızı Kent Tesisat hizmetleri ile çözebilirsiniz.

Su tesisatı işlemleriniz için Kent Tesisat’ı hemen arayınız.

Plastik Boru
Pvc özelliğine sahiptir, plastik olması sağlamlık açısından yanıltsa da oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kire yapmaması ve paslanmaması açısından sıkça tercih edilir.

Çelik Boru
Çelik borular hem sağlam hem de esnektir. Kesme, eğme gibi durumlarda esnekliği sayesinde olaylık sunar.

Bakır Boru
Isıyı en iyi eten boru cinsidir. Bu yönüyle su tesisatının doğal gaz döşemesi alanında kullanılır. Bakır borular eğilip bükülme aşamasında zorluk göstermektedir. O yüzden az eğim gereken yerlerde kullanılır.

Pirinç Boru
Vanaların yapımında kullanılır. Çeşitli kurşunlu borular ise temiz su tesisatında tercih edilmez. İçeriğinde zararlı maddeler bulunması bunda en önemli etkendir.

Galvanizli Çeşitli Boru
Su tesisatında en çok tercih edilen boru çeşididir. Basınca dayanıklığına göre çeşitleri vardır. Orta, az düzey ve yüksek düzey olarak sınıflandırılır.

Su tesisatı malzemelerinin en önemli kısmı borulardır. Onları bu şekilde sınıflandırabiliriz, Kent Tesisat olarak en kaliteli şekilde su tesisatı işlemlerinizi gerçekleştiririz.

Profesyonel bir tesisat ile sorunsuz bir döşeme için Kent Tesisat’ı hemen aramalısınız. Temiz suyun kaynaktan çıkması ve su borularının binaya döşenip kullanıma hazır hale gelmesi ve atıkların doğaya geri gönderilmesini tamamı yapılır.

Yanlış döşenen tesisatlar, klozet ve küvet gibi araçların kullanımında büyük problemler yaratabilir.

Merkezden evlere su geçişini sağlayan bu sistem borular aracılığı ile yapılmaktadır. Boruların kalitesi bu aşamada oldukça önem arz eder. Estetik bir şekilde döşenmelidir, suyun kullanışlı dağılımını sağlamak açısından borunun kıvrımları en aza indirilmelidir.

Yaşam alanınıza suyun gelmesini sağlayan boruların montajı yapılır, suyun akışını sağlayan musluklara takılmalıdır.

Doğru tesisat döşenmesi için Kent Tesisat’ı hemen arayabilirsiniz.

Suyun ilk kaynağından evlerimize çektiğimiz kısmı burasıdır. Döşeme yer altından yapılmaktadır, tesisatı yapılıp kapandıktan sonra bir daha göremeyiz. Bu alanda plastik borular kullanılmalıdır. Beslenme borusu döşendikten sonra su sayacına bağlanır.

Su tesisatı sorunlarınız için Kent Tesisat’ı hemen arayınız.

Kullandığımız suyu ölçen ve metreküp cinsinden hesaplayarak fiyatlandıran araçtır. Su sayacında vana, musluk ve saat bulunmaktadır. Sızıntı, sorun ya da acil bir tehlike durumunda suyu temelden kesmenize yardımcı olur.

 

Su tesisatında sorun çıkması kaçak oluşumu anlamına gelir. Oluşan bu su kaçağı genelde sistemin en önemli parçası olan boruların zarar görmesi ile meydana gelir. Tesisatta kullanılan boruların kaliteli olması her zaman sorunların çıkması için engelleyicidir.

Uzun yıllar kullanılan tesisatlar zaman içerisinde sorun çıkarabilir. Bu da tamir gerektiren bir durumdur. Borularda meydana gelen çatlak ya da delik gibi durumlar kaçağa sebep olur. Maddi zarara sebep olan bu kaçaklara hemen müdahale etmek gerekir.

Hemen müdahale ve dürüst bir hizmet için Kent Tesisat‘ı hemen arayın. İstanbul Beylikdüzü ve çevresindeki ilçelere hızlı ulaşım sağlayarak çözüm odaklı hizmet veriyoruz.

Su tesisatında yaşanan kaçak ve delikler büyük sorunlar yaşatabilir. Su basmaları, suyun elektrik ile temas etmesinde yaşanabilecekler gibi. Bu gibi durumlarda güvenilir bir su tesisatı ustasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Tesisatçı nedir daha fazlası için tıklayınız.

Kent Tesisat’ı hemen arayarak kaliteli bir tesisat hizmeti almak için hemen tıklayınız.

Acil Hizmete İhtiyacın Mı Var?

Nasıl Çalışıyoruz

Kent Tesisat

 İşini severek yapan ve sorunlarınıza çözüm bulmaktan mutluluk duyan profesyonel bir ekip ile 7/24 hizmet vermekteyiz.

Kesintisiz Hizmet

Yaşadığınız tüm tesisat, tıkanıklık, kaçak sorunlarında ve bakım onarım hizmetlerinde her an arayabilirsiniz.

Sorun Tespit Etme

Sorununuzu tespit eder, sizinde onayınızla birlikte hemen çözümüne başlarız.

Uzman Ekip

Tecrübeli ekibimiz sorunlarınızı her an çözmek ve iyi sonuçlar almak için çalışır.

Güvenilir Hizmet

Sorunlarınızı Semt Tesisat kalitesi ile çözer ve sonrasında garantisini veririz.

KENT TESİSAT

PROFESYONEL SU TESİSATI GALERİSİ

su-tesisati-hizmeti

Su Tesisatı Arıza Tespiti Hizmeti

su-tesasiti-hizmetleri

Cihaz Termal Kamera ile Arıza Tespiti Hizmeti

kent-tesisat-beslenme-borusu-doseme

Su İç Tesisatı

Lorem ipsum dolor sit amet

kent-tesisat-lavabo.jpg

Su Sayacı Hizmeti

kent-tesisat-su-tesisatı.jpg

Su Tesisatı Hizmeti

Su Tesisatı Döşeme Hizmeti

Call Now ButtonHEMEN BİZİ ARAYIN