Acil Yardım Hattı
Bizi Takip Edin!
KENT TESİSAT

Kombi & Petek Bakım Hizmeti

Kombi ve petekler, kışın sıcacık bir evde yaşamanız için vazgeçilmezdir. Ancak bu konforun sürekli olabilmesi için düzenli bakıma ihtiyaçları vardır. Kombi & Petek Bakım Hizmetimizle, cihazlarınızın ömrünü uzatıyor, enerji tasarrufu sağlıyor ve daha etkili bir ısıtma deneyimi sunuyoruz. Uzman ekibimiz, her türlü marka ve model kombi ve petek için detaylı temizlik, kontrol ve ayarlamaları profesyonelce gerçekleştirir. Siz de kışın gönül rahatlığıyla sıcacık bir ortamda kalmanın keyfini sürün.

kent-tesisat-dogalgaz-hizmeti.jpg

7/24

Hizmetinizdeyiz
Kent Tesisat

Kombi & Petek Bakım Hizmeti

Kombi bakımı yılda en az bir kez yaptırılmalıdır. Periyodik doğalgaz ve kombi bakımını yılda en az bir kere yaptırmalısınız. Kombilerin sorunsuz yüksek performansta çalışması ve doğalgaz faturasının cebi yakmaması için kış gelmeden işin profesyonelleri ile kombi bakımını yaptırmanız gerekiyor. 

Kent Tesisat kombi ve doğalgaz bakımınızı hemen yapar, bizi arayın.

Hem arızaların düzenli olarak önüne geçmek hem de düzgün çalışmasını sağlamak için yaptıracağınız bu bakımlarda Kent Tesisat olarak yanınızdayız. Kombi bakımı enerji tasarrufu sağlarken, uzun ömürlü ve verimli olmasını da sağlar.

Bakım yapılmamış kombilerin beklenmedik kazalara davetiye çıkardığını hatırlatmalıyız.

Kent Tesisat düzenli kombi ve petek bakımınız için sizin yanınızda. Güvenilir hizmet ve bakım için hemen arayabilirsiniz.

Kombinizin bakımının detaylarını atlamadan sıraladık. Bu bakımda ısınmanız ve kombinizden en yüksek verimi alabilmeniz için bizi mutlaka arayınız.

Kent Tesisat, tasarruflu bir ısınma için sizlere güvenilir bir kombi bakımı sunuyor. Kombi bakımı nasıl yapılır, yapımındaki aşamalar nelerdir gibi sorularınız varsa okumaya devam edebilirsiniz. Kesintisiz doğru hizmet için Kent Tesisat’ı arayabilirsiniz.

Sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilir. Ardından su sızdırmazlık durumu kontrol edilir. Daha sonra kombinin içi açılır ve tozlanmasına bakılır. Tozlanma fazlaysa kombinin içi temizlenir. Bağlantı noktaları ve hatları, kombi baca fanı kontrol edilir ve temizlenir. Kombideki su boşaltılır, genleşme tankı havası ölçülür ve düşük görülürse hava basımı uygulanır. Ardından brülör temizliği ve yanma haznesinin temizliği yapılır.

Ateşleme iyanizasyon elektrodu kontrol edilir ve gerekirse o da temizlenir. Üç yollu vana sökülerek temizlenir ve yerine takılır. Cihaz hermetik tip ise fan sökülerek temizlenir, yerine monte edilir. Gaz ayar kontrolleri yapılır, mevcut arızalar ya da sonradan oluşabilecek arızalar uzman teknisyen tarafından tespit edilir ve bilgiler sorulur.

Tüm bu işlemleri bir telefonla yaptırmak mümkün. Kent Tesisat kombi bakımınızı en pratik şekilde halletmek için bekliyor. 7/24 hizmet ve daha fazlası için bizi mutlaka arayınız.
Arızalı parçalar değiştirilir ya da onarılır. Kalorifer filtresi sökülerek temizlenir yeniden takılır. İşlemin sonunda cihazdan boşaltılan su yeniden eklenir ve teslim edilir.

Petek bakımı, doğalgaz sistemlerinin ev içerisindeki dağılımının en iyi şekilde olmasını sağlar. Düzgün bir temizlik ve bakım ile en yüksek seviyede verim almak mümkün. Petek ve kombi bakımınızı yaptırmak için Kent Tesisat’ı hemen arayınız.

Petekler ve doğalgaz hayatımızın en çok kullanılan ısınma araçlarından. Düzenli bir temizleme düzgün bir ısınma için gereklidir. Petek ya da kombi temizliğinin ana konusu kalorifer tesisatının temizliğidir. Çünkü asıl kirlilik peteklerde değil binalardaki tesisatlar da olur. Kent Tesisat bunları çözmek ve size en iyi hizmeti sunmak için bir telefon yakınınızda.

Çamur, kireç, yabancı maddelerin plastik borularda olabilir. Bakır borularda genelde bu sorun yaşanmaz. Bakım ve temizlikle sorunların önüne geçeriz. İyi bir ısınma, rutin bir kontrolle olur. Kent Tesisat’ı hemen arayın.

Temizlenmeyen ve bakımı yapılmayan petekler ağır faturalar demektir. Kullanım senesine bağlı olarak suyun niteliklerine, sıcaklığına ve oksijene bağlı olarak kapalı devre ısıtma sistemleri içerisinde kireç, kışır, tortu, balçık ve çamurlaşma olur. Kent Tesisat bunların önüne geçmek ve bakımlarınızı yapmak için bir telefon yakınınızda.

Petekleriniz 2 yılda bir temizlenmelidir. Bakım ve temizleme işleri içinde söküp temizleme gereklidir. Bunun bir profesyonel tarafından yapılması gerekir. Kent Tesisat tecrübesi ve hizmetiyle bakımlarınızı yapar. Bakım ve onarım işlemleriniz için bizi hemen arayınız.

Uzman tecrübe ile sizleri maddi yükten kurtaran bu işlemleri hemen yaptırmak çok kolay. Bizi arayın, tüm işlemlerinizi en iyi şekilde gerçekleştirelim.

Kalorifer peteklerinizde oluşan toz ve kirlerin temizlenmesi ısıyı daha iyi yansıtmasına yardımcı olur. Kalorifer peteklerinin içindeki toz ve kirlerin temizlenmesi ısıyı en iyi şekilde yansıtmasını sağlar.

Kombi bakımı, petek bakımı ve temizliği için 7/24 bizi arayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini esas alan hizmet ve daha fazlası için arayın.

Kombi ve ısınma hakkında detaylı akademik bilgi için tıklayınız. Bakım ve temizlik işlemleri için İstanbul Beylikdüzü ve çevresine 7/24 kesintisiz hizmet veriyoruz. Bizi arayın ve hizmet alın.

Acil Hizmete İhtiyacın Mı Var?

Nasıl Çalışıyoruz

Kent Tesisat

 İşini severek yapan ve sorunlarınıza çözüm bulmaktan mutluluk duyan profesyonel bir ekip ile 7/24 hizmet vermekteyiz.

Kesintisiz Hizmet

Yaşadığınız tüm tesisat, tıkanıklık, kaçak sorunlarında ve bakım onarım hizmetlerinde her an arayabilirsiniz.

Sorun Tespit Etme

Sorununuzu tespit eder, sizinde onayınızla birlikte hemen çözümüne başlarız.

Uzman Ekip

Tecrübeli ekibimiz sorunlarınızı her an çözmek ve iyi sonuçlar almak için çalışır.

Güvenilir Hizmet

Sorunlarınızı Semt Tesisat kalitesi ile çözer ve sonrasında garantisini veririz.

KENT TESİSAT

UZMANLIKLA GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ PROJELER

kombi-bakimi-nasil-olur

Maintenance Services

petek-bakimi

Petek Bakımı Servisi Hizmeti

petek-temizligi

Kalorifer ve Petek Temizleme Hizmetimiz

kombi-bakimi-temizligi

Kombi Bakımı Hizmeti

kent-tesisat-dogalgaz-hizmeti.jpg

Uzman Ekibimiz ile Kombi Bakımı Hizmeti

Lorem ipsum dolor sit amet

kent-tesisat-dogal-gaz-bakim.jpg

Profesyonel Destek Hizmeti

Call Now ButtonHEMEN BİZİ ARAYIN